Złóż wniosek Złóż wniosek Twoje konto Twoje konto kontakt A A
11 września 2017

Rozpoczęcie naboru wniosków!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że nabór wniosków o udzielenie pożyczki w ramach projektu „Pożyczki na kształcenie” rozpocznie się 18 września 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00.

W tym terminie zostanie otwarty dostęp do systemu wnioskowania on-line na stronie projektu www.inwestujwrozwoj.pl.

W ramach pierwszego naboru pula środków przeznaczona na pożyczki to 4 mln zł. W zależności od wartości złożonych i możliwych do zaakceptowania wniosków, Operator zastrzega możliwość zwiększenia kwoty w pierwszym naborze do 7,5 mln zł lub ogłoszenia kolejnego naboru w terminie późniejszym.

W przypadku złożenia wniosków o pożyczkę o wartości przekraczającej 150% puli środków przeznaczonych na pożyczki w pierwszym naborze, Operator zastrzega sobie prawo do przerwania naboru wniosków.

Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że w ramach projektu Operator planuje udzielić pożyczek o łącznej wartości 20 mln zł., Tegoroczny nabór (lub nabory) wniosków nie będzie zatem ostatni.

Na czas naboru zostanie rozszerzone funkcjonowanie infolinii. Informacje będą udzielane pod numerami tel.:

  • dla kandydatów w sprawie pożyczek: 22 450 99 15, 22 450 98 45, 22 450 99 75
  • dla kandydatów w sprawie zabezpieczenia pożyczki: 41 274 46 90 w.106.
  • dla instytucji edukacyjnych: 22 450 98 45
  • kwestie techniczne dot. wniosku (kontakt do działu IT): 22 382 52 52

oraz pod adresami mailowymi:

Regulamin udzielania pożyczek wraz z załącznikami (w tym wzór Karty Informacyjnej Pożyczki oraz umowy pożyczki), a także inne wymagane dane i dokumenty niezbędne do wypełnienia wniosku znajdują się na stronie www.inwestujwrozwoj.pl

Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami oraz z sekcją FAQ, w której znajdą Państwo wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Uprzejmie przypominamy, że wniosek o pożyczkę można składać wyłącznie za pośrednictwem systemu on-line – Operator nie będzie rozpatrywał wniosków nadesłanych pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Z poważaniem,

Zespół projektowy