Złóż wniosek Złóż wniosek Twoje konto Twoje konto kontakt A A
5 marca 2019

Nowy nabór wniosków rusza 18 marca 2019r.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że III nabór wniosków o udzielenie pożyczki w ramach projektu „Pożyczki na kształcenie” rozpocznie się 18 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 12.00.

W tym terminie zostanie otwarty dostęp do systemu wnioskowania on-line na stronie projektu www.inwestujwrozwoj.pl.

W ramach III naboru pula środków przeznaczona na pożyczki to 10 mln zł.

Nabór będzie miał charakter ciągły i będzie trwał do momentu wyczerpania środków.

W przypadku złożenia wniosków o pożyczkę o wartości przekraczającej 120% puli środków przeznaczonych na pożyczki w tym naborze, Operator zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub zakończenia naboru wniosków. Komunikat o terminie wstrzymania lub zakończenia wniosków zostanie umieszczony na stronie projektu.

W ramach trzeciego naboru wniosków wprowadzono szereg usprawnień i udogodnień dla Pożyczkobiorców, a wszelkie zmiany zostały uwzględnione w zaktualizowanym Regulaminie, dostępnym na naszej stronie w zakładce „Dokumenty”.

W ramach projektu działają infolinie. Informacje będą udzielane pod numerami tel.:

  • dla kandydatów w sprawach ogólnych: 22 450 99 15, 22 450 98 45,
  • dla kandydatów w sprawie zabezpieczenia pożyczki oraz oceny zdolności kredytowej: 41 274 46 90 w.101 lub w.106.
  • kwestie techniczne dot. systemu-on-line (kontakt do działu IT): 22 382 52 52

oraz pod adresami mailowymi:

Regulamin udzielania pożyczek wraz z załącznikami (w tym wzór Karty Identyfikacji Pożyczki oraz umowy pożyczki), a także inne wymagane dane i dokumenty niezbędne do wypełnienia wniosku znajdują się na niniejszej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty”.

Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami oraz z sekcją FAQ, w której znajdą Państwo wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Uprzejmie przypominamy, że wniosek o pożyczkę można składać wyłącznie za pośrednictwem systemu on-line – Operator nie będzie rozpatrywał wniosków nadesłanych pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Informujemy również, że łączna wartość pożyczek udzielonych jednemu pożyczkobiorcy w okresie 3 lat nie może przekroczyć 100 000 PLN.

Z poważaniem,

Zespół projektowy